tel. +48 510-073-580

gabinet psychoterapii

gabinet psychoterapii

Paweł Światłoń psycholog psychoterapeuta w Krakowie

"Życie jest wyścigiem dojrzałości ze starością, skuteczna psychoterapia wspomaga pierwszą i opóźnia drugą" - S.M. Johnson

Prowadzę praktykę prywatną w oparciu o podejście psychodynamiczne. Po studiach psychologicznych (Uniwersytet Jagielloński) wiedzę zdobywałem na kursie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Dużo uwagii w mojej pracy, poświęcam relacji jaką tworzymy z Pacjentem, korzystam w pracy z technik analitycznych. 

Umiejętności zdobywałem na oddziałach szpitalnych zarówno ogólnych jak i ogólnopsychiatrycznych. Największy wpływ na moją pracę ma kilkuletnia współpraca z dr Krzysztofem Walczewskim, miałem przyjemność stażować na oddziale, któremu ordynuje, a aktualnie u niego poddaję moją pracę regularnej superwizji.

Moja praca w gabinecie to nie tylko psychoterapia, uważam że niektórzy Pacjenci potrzebują innej formy pomocy. W związku z tym: uczestniczę w przygotowaniach programów kryzysowych, przyglądam się przyczynom powtarzających się urazów kończyn i ich psychologicznym przyczynom, jestem konsultantem w Małopolskim Programie Profilaktyki Depresji "Wyprzedzić smutek". 

Prywatnie jestem kucharzem amatorem w naszej domowej kuchni. Chętnie podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków. Lubię aktywnie spędzać czas, narciarstwo i żeglarstwo to moje pasje. 

Czasem ten pierwszy krok aby zdecydować się na pomoc u specjalisty jest najtrudniejszy. Można się ze mną umówić na wizytę zarówno telefonicznie, SMS lub email pawel@terapeuta.krakow.pl  

Jeśli zajmują Cię kwestie związane z naszą ewentualną współpracą lub psychoterapią, nie krępuj się zadawać pytań. Wybór dobrego psychoterapeuty jest bardzo ważny.