tel. +48 510-073-580

gabinet psychoterapii

gabinet psychoterapii

Paweł Światłoń psycholog psychoterapeuta w Krakowie

Psychoterapia to zbiór technik, przy pomocy których możesz zobaczyć swoje problemy z innej perspektywy. Osoba psychoterapeuty w sposób życzliwy i wspierający pomoże Ci znaleźć ich przyczyny. W gabinecie panuje atmosfera bezpieczeństwa i zrozumienia, a profesjonalista zobowiązany jest do zachowania dyskrecji oraz udzielenia właściwej formy pomocy, dostosowanej do Twoich problemów.

Pracuje metodą Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest to rozwinięcie klasycznej psychoanalizy z teoriami relacji z obiektem Melani Klein oraz teorii Ego Heinza Kohuta. Ten sposób pracy daje terapeucie narzędzia dostosowane do różnych zaburzeń i w ten sposób terapia staje się zindywidualizowana, a przez to skuteczna. Wspólna praca nad problemem prowadzi do lepszego funkcjonowania, poprawy sposobów radzenia sobie w życiu codziennym i kryzysie co z kolei wpływa na podniesienie jakości Twojego życia.

Metoda psychodynamiczna jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Każda sesja trwa 50 minut; spotkania odbywają się najczęściej raz w tygodniu.